Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla

Afrodizyak Damlalar

Afrodizyak Damlalar

Afrodizyak damla halk tabiriyle bayan etkileyici damla olarak da bilinmektedir. Bu ürünün en önemli özelliği bayanlara yönelik bir ürün olmasıdır. Genel olarak ereksiyon sorunu yaşayan ya da içinde cinsel ilişkiye karşı isteği bulunmayan bayanlar kullanmaktadır.Bu ürünün içinde afrodizyak bulunmaktadır yani cinsel performansı artırıcı ürünler bulunmaktadır. Bu nedenle sadece bayanlara yöneliktir.

Bayanlardaki libido salgısı erkeklere oranla az olduğundan cinsel isteksizlik bayanlarda daha sık görülmektedir. Afrodizyak damlalar genel de ilişkiden 1 saat önce alınmalıdır. Etki süresi üründen ürüne değişir ama genelde yaklaşık 1 saattir bu ürünün etkisi. Afrodizyak damla regl dönemi, hamile bayanlar ve çocuk emziren bayanlar kesinlikle kullanmamalıdır.  Çünkü Afrodizyak damla bu dönemler de siz değerli kullanıcılarımıza zarar verebilir. Bu ürün her kadında aynı etkiyi göstermemektedir.  Bu nedenle ürünü kullanmadan önce mutlaka doktorunuza başvurmanızı öneririz.

Ürünü sipariş vermek için sizde online satış sitemizden satış personellerine ulaşabilirsiniz. Ürününüz gizli kargo ile Türkiye’nin her yerine 2 iş gününde teslim edilmektedir.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Damla Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Damla © 2018
Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Damla