Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla

Afrodizyak Damlaların Yan Etki Olur Mu

Afrodizyak Damlaların Yan Etki Olur Mu

Cinsel isteksizlik ülkemizde en çok iş hayatında yoğun tempoda çalışan kadınlarımızda görülmektedir.  Bu olay libido düşüklüğü denilen olayla birebir aynı olaydır.  Libido düşüklüğü karşı cinse olan cinsel istek arzusunu azaltmak veya yok olması ile nitelendirilmektedir. Bu nedenle bu tarz olaylardan nedeni boşanmaya kadar gitmektedir.

Bu olayın kadınlarımızda çok görülmektedir. Çünkü libido salgısı erkeklere oranla bayanlarımız da daha azdır. Bu nedenle afrodizyak etkili damlalar bayanların kullanılması amacı için üretilmiş cinsel sağlık ürünüdür.

Afrodiyak Damla Nasıl Kullanılır?

Afrodizyak etkili damlaları kullanımı 7 ile 10 damla olarak değişmektedir. Ürünleri kesinlikle alkollü içecek ve yiyecekle kullanılmamalıdır. Alkolün içerisindeki maddeler afrodizyak etkisini yok ederek, herhangi bir sonuç olmayacaktır. Ürünleri hamile bayanlar ve çocuk emziren bayanların kullanılması üretici firmalar tarafından önerilmemektedir. Günde en fazla 2 doz kullanılabilir. Ürünü satın aldığınızda mutlaka son kullanma tarihini kontrol etmelisiniz.

Sizde eşinizle bu şekilde bir probleminiz varsa sizde doktor kontrolünde kullanabilirsiniz. Sipariş vermek için online satış sitemizden satış temsilcilerimize ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Damla Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Damla © 2018
Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Damla