Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla

Afrodizyak Etkisini Keşfedin

bayan azdırıcı damla

Afrodizyak etkisi

Afrodizyak Etkisini Keşfedin

İçeriğinde afrodizyak etkisi bulunan cinsel sağlık ürünleri kadınlar tarafından kullanılmaya başlamıştır. Genellikle iş hayatında yoğun tempoda çalışan kadınların cinsel isteksizlik problemleri bu nedenle yaşanmaktadır. Kariyer yapmak isteyen kadınlarda, çalışan çocuklu bayanlarda görülen bu rahatsızlık, her iki tarafı ister istemez aile içerisindeki huzursuzluğa kadar dayanmaktadır.

Bu durumdan kurtulmak isteyen bayanlar genellikle özel aile doktorlarına danışmakta veya herhangi bir şekilde kimseye belli etmektedir. Afrodizyak etkili damlalar mutlaka doktor kontrolü altında kullanılması gerekmektedir. Ürün içeriği çocuk emziren ve hamile kadınların kullanılması sakıncadır. Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır.

Ürün üzerindeki kullanma talimatı uygulanmalıdır. Mutlaka belirtilen miktar kullanılmalıdır. Doz aşımında yan etkisi olarak kullanılan fazla miktara oranla midede istenilmeyen bir ağrı oluşmaktadır. Bu nedenle belirtilen miktarda kullanılması gerekmektedir. Ürünü arzu edilirse dil altına 3 – 5 damla şeklinde veya alkol haricinde tüm içeceklere 10 damla şeklinde kullanılması gerekmektedir. Online sipariş sitesinden bilgi alarak sipariş verebilirsiniz.

 

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Damla Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Damla © 2018
Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Damla