Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla

Cinsel İsteksizlik

Cinsel isteksizlik erkeklerde çok nadir olsa da genellikle kadınların büyük bir bölümünde görülür. Daha sık olarak cinsel istekte azalma olur. İsteksizlik çeşitli nedenlerden dolayı oluşabilir. Bazı psikolojik sorunlardan dolayı oluşmuş olabilir veya daha değişik şekillerde de oluşabilir. İsteksizlik belli bir eşe veya sevişme şekline olur. İsteksizlik sorunu genellikle cinsel hayatın çok sıradan olmasından dolayı oluşur. Sürekli aynı şekilde bir cinsel hayat yaşayan bayan ileride sıkılmaya başlar. Nedense bu sorun erkeklerde çok nadir görülür.
Bilindiği gibi kadınların beyinleri çok daha fonksiyonel olarak çalışır, en küçük detaylara bile takılabilirler. İşte bunun asıl nedeni fonksiyonel bir beyindir. Erkeklerde ise genellikle pek fazla fonksiyona yer verilmez. Kadınlarda daha çok pasif direnme ve iğrenme görülürken, erkeklerde başarısızlık korkusu nedeniyle cinselliğe uzak durma daha çoktur. İsteksizliğe afrodizyak damla ürünleri etki gösterebilir.

Klinik başvurulara göre kadınların isteksizlik yaşadığı gerçeği erkeklerinkinden çok daha fazla olmuştur. Bu sorunlar genellikle çiftler arasındaki sorunlardan kaynaklıdır ve bu sorunları yansıtır. Bazı kadınların cinselliğe ilgileri yoktur ancak bu durum bazı hastalıklar ile ilgili de olabilir.

Cinsel İsteksizlik

Cinsel İsteksizlik

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Damla Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Damla © 2018
Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Damla