Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla

İlk gece nasıl olmalı

Bayanların cinsel hayatlarındaki en çok merak ettikleri konu budur. “İlk gece nasıl olur acaba?” diye soru soran bir çok bayan genellikle cevap bulmak için doktorlarının yolunu tutuyorlar. Fakat internet üzerinden bilgi toplayan bayanlar da bulunuyor. Aslında her ikisi de doğru bir davranış. İnternetteki kadınlara özel bazı forumlar tarafından genç bayanlar ve yeni evlenenler kendilerine göre daha tecrübeli olanların fikrini alıyor tecrübelerinden faydalanıyor.

İlk gece nasıl olmalı

İlk gece nasıl olmalı

Diğer bayanlar ise doktorları tercih ediyorlar. Bu da kesinlikle doğru bir davranış. Çünkü doktorlar size yapacağı konuşmalar ile destek olacaktır ve korkunuzu içerinizden silip atacaktır. Bu nedenle doktor tavsiyesi almaya yılda en az 1 kere gitmenizi öneriyoruz. Fakat yanlış anlamayın, size internet ortamını bırakın da demiyoruz. İnsanların birbirleri ile tecrübelerini paylaşması o toplumun ilerlemesini sağlar.

Aynı zamanda ilk gecenizde daha etkili bir gerdek gecesi yaşamak istiyorsanız kendinize enerji verici, istek arttırıcı bilumum içecekler hazırlayın, yiyecekler hazırlayın, gıda takviyeleri satın alın. Böylece hem yeni kocanızın gözünde çok daha etkileyici bir kadın olursunuz hem de korkularınız yok olur. Eğer menopoz döneminde iseniz kesinlikle doktor tavsiyesi alın. Eğer menopoz nedir diye merak ediyorsanız yine doktordan bilgi alabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Damla Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Damla © 2018
Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Damla