Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla

İspanyol sineği Ankara

İspanyol sineği Ankara İspanyol sineği Ankara

İspanyol sineği , diğer adı ile Spanish Fly damla bu yazımız da sizlere özellikle Ankara dan bu ürünü sipariş etmek isteyen kullanıcılara kargoları ve siparişleri hakkın da bilgi vermeye çalışacağız.

 İspanyol sineği Ankara sipariş hattımız dan bizleri arayarak sipariş verebilirsiniz. Ürün hakkın da kafanız da ne var ise her konu da bilgi sahibi olabilirsiniz. SPnaish Fly damla 15 ml olup yaklaşık olarak 30 kullanımlık olan bir damladır. Her hangi sıcak ya da soğuk içeceklerin içine 4-5 damla damlatılarak kullanılmaktadır.

Vermiş olduğunuz siparişler aynı gün saat 15:00 a kadar çıkmaktadır. Bu saate kadar çıkan kargolar Ankara, İstanbul ve Karadeniz Bölgesine 1 iş günü diğer illere ise 2 iş günü içerisin de gelmektedir. 2 gün içerisin de kargolarınız il merkezlerine ulaşmaktadır. İlçelere kargo geliş süresi değişiklik gösterebilir.

Müşteri temsilcilerimiz kargonuzun sizlere ne zaman ulaşacağı hakkın da detaylı bilgiyi verecektir. Spanis fly damla Ankara bölgesine 1 gün de ulaşmak da ve aynı gün dağıtıma çıkarak kapınıza kadar gelmektedir. Gizli paket olarak kargolarınız kapınıza kadar gelmektedir.

İspanyol sineği siparişlerinizi günün istediğiniz her anın da bizleri arayarak verebilirsiniz. İstediğiniz her an bu muhteşem ürünleri sadece bir telefonunuz ile ayağınıza kadar getirebilirsiniz. İstediğiniz zaman müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere her konu da yardımcı olacaktır. Arayın ve siparişleriniz gelsin.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Damla Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Damla © 2018
Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Damla