Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla

Kadınlar da Cinsel Soğukluk

Kadınlar da Cinsel Soğukluk

Çiftlerin tatmin edici bir ilişki geçirmeleri için en başta cinsel isteğin olması gerekmektedir.Bir kadının istek yaşaması için önce partnerini belirlemesi ve bu süreç için de psikolojik olarak yaşantı olarak ondan ne kadar etkilendiğini öğrenmesi ve cinsel yaşam için birbirlerine uyumları belirlenmektedir.

Partnerler arasın da yanlış anlaşılmaya ve ciddi anlam da araların da çatışmalar yaratan faktörler eşlerini cinsel istek düzeylerinin çok farklı olmasıdır. Cinsel işlev bozuklukları arasın da en fazla yaşanana hastalıklardan biri olan cinsel isteksizlik rahatsızlığı bu konuyu araştıran uzmanlar arasın da fikir ayrılıklarına yol açmaktadır. Cinsel isteğin objektifliğini anlamak oldukça zordur. Çünkü bir çok durum da farklılık göstermektedir.

Kişilerin kendisine olan güveni, yetiştirilme tarzı, gelenekleri, hisleri, inançları, sosyal durumu ve daha benzeri bi,r çok şey cinsel isteği etkilemektedir.Bu nedenle cinsel istek bozukluğu genel olarak psikolojik anlam da gerçekleşmektedir. Daha sağlıklı yarınlar için sizler de bazı kurallara uyun…

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Damla Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Damla © 2018
Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Damla