Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla
Bayan Azdırıcı Damla

Menopoz Nedir

Menapoz Nedir

Genel olarak 40 yaşından sonra, 55 yaşına kadar görülen en başta adetlerin düzensizliği işe başlayan daha sonra tam anlamıyla kesilen adet kanamaları menapozun habercisidir. Kadınlar yaşamlarının yaklaşık olarak 3/1 ini bu dönem de geçirmektedir. Yaşın ilerlemesi ile bu süre de artış görülmektedir. Hayatın doğal olan bir durumu olarak kabul edilmektedir. 40 Yaşından önce bu döneme girenlere ise erken menapoz denmektedir.

Menapoz olması gereken belirtilerin dışın da başka bir rahatsızlık yaşanabilir. Fakat bu dönemi bu şekil degeçiren kadın sayısı oldukça azdır. Bu dönem de meydana gelen bazı değişiklikler kadınların hayatını kötü ve olumsuz yön de etkileyebilir. Bir çok hastalığın beraberin de gelmesine neden olarak kadınların hayatını mutsuz ve huzursuz geçirebilir.

Menapoz günümüz de hastalık olarak kabul edilmemektedir. Kadın yumurtalıkları artık laboratuvar ortamın da üretilebilmektedir. Bu saye de bu sorun önlenebilmektedir. Daha sağlıklı ve mutlu yarınlar için bayanların bu dönemi en hafif şekil de atlatması gerekmektedir…

erken

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Damla Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Damla © 2018
Bayan Azdırıcı Damla Bayan Azdırıcı Damla